Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz Misafir

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Multi Client'de Donmalara Son..!! 8'li Giriş.

YazarMesaj
Pegasus
Yönetici Ekibi

Yönetici Ekibi
Pegasus

Forum Parası : 10000145

Multi Client'de Donmalara Son..!! 8'li Giriş. Empty
MesajKonu: Multi Client'de Donmalara Son..!! 8'li Giriş.   Multi Client'de Donmalara Son..!! 8'li Giriş. EmptyPtsi 16 Mayıs - 17:02:08

Evet arkadaşlar asıl yapılması gerekenleri tek tek adım adım yazdım bunları uyguladıkdan sonra rahatca kasabilirsiniz..

Şimdi Adım 1 : Charları moradonda Yada Eslanta kasıcaksanız 8 ayrı client lazım.

Anlatım ;
1. 2 ayrı Client Yapılır (1. client orjinal Fakat özelliklerden Weapon effect falan kapalı min özellikte)
Örneğin : Orjinal Client'iniz FX-ITEM klasörü sağlam olan C sürücüsünde bulunsun.FX-ITEM olmayan D sürücüsünde.

2. 2 ci clientte ise Fx item Object knightmovie snd dtex in isimlerini değiştirin (Örn. Fx1 İtem1 Tarzı )

Önemli : Data isimli klasörü silmeyin veya adını değiştirmeyin oyun açılmaz.

3.Orjinal olan clientte mageye Girilir

4.Kalan 7 çara 2. clientten girilir

5.Bütün Çarlar Girdikten sonra Koxplar tek tek açılır Ve Atak Başlatılır (7 çar townda iken bunun yapılması daha güvenli)

6.Mage İle kasılacak Slota Gidillir ve Charlar slota TP'lenir.

7.Atağı townda başlattığınızdan dolayı charlar slota tp'lediğiniz anda atak yapacaktır...

FİX - İTEM - OBJECT - KNİGHT MOVİE - SND - DTEX >>> isimleri değiştirelecekler istediğinizi değiştirin bunlardan ) ama unutmayın asıl çarı normal ismini değiştirmediğin clientten sokucaksınız )
saygılar arkadaşlar..

Bir Teşekkürü Çok Görmeyin ) Devamı Gelicek...
http://www.tripod.lycos.co.uk

Multi Client'de Donmalara Son..!! 8'li Giriş.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Multi Client 1870
» Multİ clİent 1738 ( vİsta + xp ) Çoklu knight
» Multi Client+Bypass (Vista Ve 7 Kullanıcıları İçindir..)