Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz Misafir

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak>

2 posters
YazarMesaj
MkLy
Üye

Üye
MkLy

Forum Parası : 26

KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Empty
MesajKonu: KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak>   KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> EmptyPerş. 13 Ağus. - 22:03:54

KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Info
özellikler

• Karşı Irka Atack
  • Speed Hack,Sorunsuz Sh
  • Oto Party
  • Gm Görüşü
  • Towerlara Ateş
  • Seri 1 Hp
  • No DC
  • Gm Savar
  • Auto Delos
  • Oto Harita Değiştirme
  • Warrior,Mage Atack manasız
  • Flooder
  • Ölünce Oyundan Çık
  • Ölünce Pc KApa
  • Ölünce,lvl aldğımda,mana bittiğinde,pot bittinde ,bdw vakti ALARM çal.
  • Oto Ts
  • süper scroollar(havai fişek büyüme)
  • priest bölümü eklendi
  • skill point bug
kurulum;

Koxpu knightonline klasörünün içine
kuruyoruz zaten setup sadece ko klasörünü seçiceksiniz sonra
autobypassı açıyorz ko klasörünün içinde başlata basıyoruz koxp oto
açılcaktır chara fln girin 1-2 dk sonra açılır koxp... sonra görev
çubugunda konun ico su var o yanındaki sayıları yazın multiclient no
sunu yazın diyen yere yükleye basın
KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Dilb
KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Setup2x
KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x800.
KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Setupo

koxptan ss ;

KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x800.
KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Waryorattack
KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Sc
KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Ss
KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Ss2

KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Ss3
Sorun,hata ve çözümleri

• eğer karşınıza ko.exe açılmassa multiclient ekranı çıkacaktır onda open tuşuna basıp ko yu açtırabilirsiniz...
  • eğer karşı
    ırka attack yaptırtamıyorsanız seri cs yi seçmişsinizdir . koxpu
    kapayıp koxpturkey.exe yi açıp listeden herhangi bir skili seçin çünkü
    cs karşı ırka attack yapmıyor...

• eğer koxp
    çalışırken oyun kasıyorsa görev yöneticisini açın işlemler sekmesine
    gelin knightonline.exe yi seçin sağ tıklayın öncelik ata dan yüksek i
    seçin her girişinizde yapın bunu.

virüs taratma
Arkadaşlar
diyorum size güvenmeyen indirmesin kardeşim.eğer bişi olursa koxpumdan
ban vs olaylar hariç soyulma gibi garantisini ben veriyorum çünkü
yapımcısı benim o trojan dropperler fln multi client yapımcısının
kodlama sonucu hatasıdır artık nasıl kodladıysa güvenmeyen indirmesin
aha ben garanti veriyorum

KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Download

Download
- Download 2
r@nger
Yönetici Ekibi

Yönetici Ekibi
r@nger

Forum Parası : 550143

KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> Empty
MesajKonu: Geri: KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak>   KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> EmptyPaz 16 Ağus. - 0:09:10

Kardeş Seninkisinde 0 virüs gözüküo.Ben Tarattım.7 Tane Virüs Çıktı.
Kanıtı:http://www.virustotal.com/tr/analisis/d5f62a807c804af7eb45afa03972a1c370a95243d539ac18c849b3507e935644-1250116699
http://pegasuskoxp.forummum.com-koxpking.ko.funpic.org
r@nger
Yönetici Ekibi

Yönetici Ekibi
r@nger

Forum Parası : 550143

MesajKonu: Geri: KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak>   KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak> EmptyPtsi 24 Ağus. - 13:30:57

Versionu Geçti Kilit.
http://pegasuskoxp.forummum.com-koxpking.ko.funpic.org

KoxpTurkey Koxp 1744 v.7.5 ,Manasız,uzaktan,seri warrior ve pri atak <karşı ırk atak>
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tangy Koxp KoxpTurkiye Koxp 1734 v4.0 Fix
» Irka Atak Veren Seri CS
» Lightining Koxp v1 KOF Forummum.com Atak Kaldı Yardım Plz
» Seri Csli Koxp Sourcesi
» Kral Koxp v4 Seri Cs Geldi...